czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 6 maja 2004
  • wyświetleń: 603

Oferta inwestycyjna i kooperacyjna

Reklama

Prosimy o kontakt firmy, instytucje oraz inne osoby prawne i fizyczne zamierzające sprzedać lub wydzierżawić nieruchomości i lokale pod działalność gospodarczą oraz nawiązać kontakty gospodarcze z innymi podmiotami w kraju i zagranicą.

Referat Promocji i Rozwoju Miasta Urzędu Miejskiego w Czechowicach-Dziedzicach rozpoczyna prace nad realizacją wydawnictwa pod tytułem „Panorama gospodarcza Czechowic-Dziedzic.

Przewodnik inwestora i kooperanta”. Celem głównym tego projektu jest promocja gospodarcza gminy, poprzez kierowanie informacji o istniejących na terenie gminy możliwościach inwestycyjnych i kooperacyjnych do środowisk biznesowych w kraju i poza jego granicami.

Planuje się, że wydawnictwo zawierać będzie:

- informacje o gminie Czechowice-Dziedzice, ze szczególnym uwzględnieniem uwarunkowań dla prowadzenia działalności gospodarczej na jej terenie
- ofertę inwestycyjną gminy, czyli nieruchomości będące własnością gminy lub nie będące jej własnością, lecz przeznaczone na mocy planów zagospodarowania przestrzennego do prowadzenia działalności gospodarczej
- oferty inwestycyjne i kooperacyjne osób fizycznych i prawnych z terenu gminy

Wydawnictwo ukaże się w roku bieżącym w wersji dwujęzycznej (polski, angielski) w postaci druku oraz w postaci elektronicznej. Będzie dystrybuowane w trakcie kontaktów z innymi samorządami w kraju i zagranicą, podczas targów inwestycyjnych, w hotelach, ambasadach i wszelkich dostępnych miejscach kontaktów kręgów biznesowych. Przewidywane jest również udostępnienie ofert w internecie.

Osoby fizyczne i prawne zainteresowane bezpłatnym zamieszczeniem w wydawnictwie informacji o swoich ofertach proszone są o przesłanie pocztą elektroniczną krótkiej informacji opisującej ofertę na adres e-mail: strategia@czechowice-dziedzie.pl.

Dodatkowe informacje uzyskać można dzwoniąc do Referatu Promocji i Rozwoju Miasta pod numer 214-71-68. Czekamy na Państwa oferty do 18 maja br.

Referat Promocji i Rozwoju Miasta Urzędu Miejskiego w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.