czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 13 maja 2004
  • wyświetleń: 1547

Młodzi radni na start

Reklama

Znany jest już skład 20-ososbowej Młodzieżowej Rady Miejskiej III kadencji. W skład MRM po raz pierwszy w historii uczestniczyli gimnazjaliści wszystkich klas.

Z Zespołu Szkół Technicznych i Licealnych im. St.Staszica wybrano Marcina Żura, Bartłomieja Wąsika, Michała Kąkola, Michała Ryszkę oraz Szymona Siudaka.

Zespół Liceów im. M. Skłodowskiej-Curie reprezentować będą: Karolina Filoniuk, Paweł Buczek, Paweł Górka i Anna Janusz. Kamil Baczyński, Borys Zubczewski oraz Kamil Żaczkiewicz to radni z Zespołu Szkół "Silesia".

Z Zespołu Szkół Handlowo-Usługowych w Młodzieżowej Radzie Miejskiej zasiądą Paweł Kida i Damian Ryłko, a z Zespołu Szkół Agrousługowych i Licealnych Bogdan Matuk.

Po raz pierwszy, w tym roku, w szeregi "młodzieżówki" wstąpili również gimnazjaliści. Gimnazjum nr 1 reprezentuje Tomasz Kubica, Gimnazjum nr 2 Alicja Wojtas, Gimnazjum nr 3 Karolina Czarnecka, Gimnazjum w Ligocie Alicja Zmiertka, a Gimnazjum w Zabrzegu Arkadiusz Kopeć.

Młodz radni już zaczęli swoja pracę.

KaP

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.