czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 27 lutego 2010
  • wyświetleń: 812

Mieszkania w regionie tanieją

Po raz kolejny wspólnie ze śląskim serwisem nieruchomości Mojelokum.pl przyglądamy się cenom mieszkań na czechowickim rynku nieruchomości i porównujemy z tendencjami w województwie.

Mieszkania w Czechowicach-Dziedzicach z każdym miesiącem są coraz tańsze. W lutym za metr kwadratowy w naszym mieście trzeba było zapłacić 2840 złotych. To o kilkanaście złotych mniej niż w styczniu. Oznacza to, że dziś za 45-metrowe "cztery kąty" możemy kupić już za około 128 tysięcy złotych.

Tendencja spadkowa jest zauważalna również w okolicznych miejscowościach. W Tychach, Bielsku-Białej i Pszczynie. W tych trzech miastach za metr kwadratowy zapłacimy odpowiednio: 3895 zł, 3695 zł i 3220 zł. Najtaniej jest jednak w Jastrzębiu-Zdroju, gdzie metr kwadratowy mieszkania kosztuje 2621 zł.

Analiza rynku została przygotowana na podstawie ogłoszeń opublikowanych w serwisie mojelokum.pl target=_blank class=dodaj>Mojelokum.pl.

aka / czecho.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.