czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 26 stycznia 2009
  • wyświetleń: 620

Lekcje języka tureckiego w ZS Silesia

Przypominamy iż w naszej szkole trwa realizacja projektu programu "Uczenie się przez całe życie" Comenius. Grupa projektowa intensywnie pracuje nad zdobywaniem informacji dotyczących kraju partnera. Łączy nas wspólny temat: MUZYKA i TANIEC.

Reklama

Obecnie w naszej szkole odbywają się lekcje języka tureckiego, prowadzone przez Turczynkę, Gamze. "Wspaniałe doświadczenie! Bardzo egzotycznie! W przerwach między zajęciami ćwiczymy tańce tureckie, w tym taniec brzucha:)"

"Wirtualne lekcje języka tureckiego oraz rozmowy w języku angielskim na odległość z naszymi rówieśnikami z Turcji są równie przyjemne." Mówią uczestnicy projektu. "Nie mogą doczekać się wyjazdu," komentują nauczyciele zaangażowani w realizację projektu p.Aldona Tomana, p.Anna Dziki, p.Magdalena Wilewska i p.Anna Bronowska.

ZS "Silesia"

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.