Praca Czechowice-Dziedzice Praca Czechowice-Dziedzice

czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 15 października 2010
  • wyświetleń: 1331

Ekologiczne projekty w Silesii

W tym roku szkolnym klasy o profilu biologicznym Zespołu Szkół Silesia zostały zgłoszone do wielu kampanii ekologicznych organizowanych przez Fundację Ekologiczną Arka oraz Klub Gaja.

Realizowane będą takie projekty jak: "Pomagamy zwierzętom - chronimy klimat", "Zaadoptuj rzekę", "Święto Drzewa", "Beskidzka Arka" i wiele innych ciekawych przedsięwzięć. W ramach projektu 19 października klasa 3A LO, uczestniczyć będzie w wykładzie naukowym "Proekologiczny model życia" w Pałacu Młodzieży w Katowicach.

20 października, klasy 1A LO i 2A LO będą brać udział w warsztatach ekologicznych prowadzonych przez przedstawiciela Klubu Gaja. W listopadzie także zaplanowane są wykłady oraz będziemy gościć ekologów z Fundacji Ekologicznej Arka. Organizowane będą konkursy wiedzowe, plastyczne oraz zbiórka zużytych baterii. Celem projektów jest wykształcenie wśród uczniów pozytywnych postaw proekologicznych, uświadomienie konieczności dbania o przyrodę. Opiekunem prowadzącym jest Sylwia Zagata.

aka / czecho.pl, źródło: ZS Silesia

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.