czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 14 października 2010
  • wyświetleń: 1460

Zabawy dla dzieci specjalnej troski

30 września odbyła się kolejna z tradycyjnie organizowanych przez czechowicką bibliotekę zabaw dla dzieci specjalnej troski "Dajcie Dzieciom Uśmiech".

Reklama

W pięknej sali "Dworku Stara Cynkownia" powitano licznie przybyłe dzieci, młodzież, opiekunów oraz zaproszonych gości pensjonatu "Złota Jesień" i władz miejskich. Tematem przewodnim imprezy była "Jesień". Zabawy, konkursy, zgadywanki oraz zadania, które należało wykonać, były tematycznie związane z tą piękną i kolorową porą roku.

Hitem okazał się - jesienny pokaz mody, biegi w bardzo dużych kaloszach czy konkurs na najdłuższą obierzynę z jabłka. Uczestnicy konkursów otrzymali brawurowe oklaski oraz ciekawe nagrody. Słodki poczęstunek tradycyjnie ufundowany przez p.Tomasza Kopcia, to fontanna płynnej słodkiej czekolady, która jak zwykle cieszyła się powodzeniem.

Do wspólnego śpiewu i tańca przygrywał uczeń kl. VI SP4, Grzegorz Faber. Ze śpiewem na ustach, poruszając się w rytm skocznej muzyki,uczestnikom rozdano paczki pełne łakoci i maskotek. Do zobaczenia w... lutym, na kolejnej imprezie.

aka / czecho.pl, źródło: MBP Czechowice-Dziedzice

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.