Praca Czechowice-Dziedzice Praca Czechowice-Dziedzice

czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 19 października 2010
  • wyświetleń: 1784

Wolny duch i ciało w Bronowie

„Wolny duch i ciało – cykl spotkań edukacyjnych dla młodzieży z gminy Czechowice-Dziedzice” - w Filii nr 5 w Bronowie trwa realizacja projektu „Wolny duch i ciało”, który jest adresowany do młodzieży w wieku 14-16 lat. Beneficjentem projektu jest Miejska Biblioteka Publiczna w Czechowicach-Dziedzicach.

Za trzydziestoosobową grupą są już lekcje biblioteczne, dzięki którym uczestnicy pogłębili wiedzę na temat zdrowego stylu życia, odżywiania, roli aktywności ruchowej w życiu człowieka. Przedstawione i omówione zostały również skutki złego odżywiania, palenia papierosów, picia alkoholu, zażywania narkotyków, czy braku ruchu.

Ważnym elementem projektu był także cykl lekcji pn.: „Terapia w słowach” którego tematyka oscylowała wokół krótkich opowiadań, które stanowić mogą wskazówki w procesie zrozumienia siebie i innych w sytuacjach trudnych. Rozwinięciem wymienionych przedsięwzięć są tematyczne spotkania z psychologiem. Na półmetku realizacji projektu przed uczestnikami jeszcze konkurs plastyczny oraz podsumowanie spotkań.

aka / czecho.pl, źródło: MBP Czechowice-Dziedzice

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.