Praca Czechowice-Dziedzice Praca Czechowice-Dziedzice

czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 20 października 2010
  • wyświetleń: 1096

Nowe sposoby konsultowania

Uchwalono szczegółowe sposoby konsultowania z Gminną Radą Działalności Pożytku Publicznego w Czechowicach-Dziedzicach lub organizacjami pozarządowymi (oraz innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego) dotyczących działalności statutowej tych organizacji. Związane jest to ze zmianami dokonanymi w ramach nowelizacji ustawy ze stycznia 2010 r.

Konsultacje, o których mowa, przeprowadza się z organizacjami, których terytorialny zakres działania obejmuje obszar gminy Czechowice-Dziedzice. Decyzje w sprawie ich przeprowadzenia podejmuje burmistrz określając w szczególności ich przedmiot, formę i termin oraz właściwą komórkę organizacyjną Urzędu Miejskiego odpowiedzialną za ich przeprowadzenie. Informację taką publikuje się na stronie internetowej Urzędu Miejskiego.

Konsultacje mogą mieć formę bezpośrednich otwartych spotkań oraz wyrażenia pisemnej opinii. Ich wynik ma charakter opiniotwórczy i nie jest wiążący. Wyniki konsultacji burmistrz przedstawia Radzie Miejskiej.

SK

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.