czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 24 maja 2004
  • wyświetleń: 1596

Majówka z jedynką

Reklama

czecho.pl/menu_boczne/galeria/2002/majowka04.php class=dodaj>więcej zdjęć

W sobotę odbył się w Zespole Szkól nr 1 festyn majówkowy. Było bardzo dużo atrakcji i każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Dla najmłodszych były dmuchane zjeżdżalnie i napędzane elektrycznie samochodziki. Dla starszych - loteria fantowa i występ kapeli folkowej „Krywań”. Można też było kupić ciepłe, góralskie kapcie oraz skosztować upieczonego przez uczniów ich rodziców ciasta.

Pierwotnie zyski ze sprzedaży losów, ciasta i biletów wstępu miały iść na remont szkoły, ale w wyniku niedawnego wypadku w Zespole Szkól Górniczych Rada Rodziców podjęła decyzję o przeznaczeniu części pieniędzy poszkodowanemu w wybuchu nauczycielowi.

„ - Przede wszystkim cieszymy się na duży odzew na nasz apel o pomoc dla pana Leszka Polczyka, który jest naszym nauczycielem. Część zysków przeznaczymy na dofinansowanie jego dalszej terapii.” – powiedziała nam siła sprawcza imprezy, pani Iwona Kozłowska – Kocur.

W trakcie majówki prowadzona była również odrębna kwesta dla pana Polczyka. Wdziękowi kwestujących uczennic: Martyny, Anki, Dominiki oraz Agnieszki nie mógł się oprzeć nawet wysłannik portalu czecho.pl.

MiK

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.