czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Wiadomości

  • 3 listopada 2010
  • wyświetleń: 2526

Zadbaj o swój samochód!

Artykuł sponsorowany:

Carnauba Auto Detailing zaprasza na Dni Otwarte, które odbędą się w dniach 6-14 listopada w nowo otwartym Studio Pielęgnacji Samochodów w Bielsku-Białej przy ul. Prusa 10.

Na specjalnie przygotowanych samochodach prezentacyjnych przedstawimy Państwu efekty procesu Auto Detailingu.

Auto Detailing to złożony proces, dzięki któremu samochód będzie prezentował się co najmniej tak, jakby dopiero wyjechał z salonu sprzedaży. Niezależnie od tego w jakiej kondycji jest lakier, wnętrze, felgi i inne elementy Twojego samochodu, nasi specjaliści wydobędą jego dawny blask i piękno.

Poczuj odrobinę luksusu i daj się porwać motoryzacyjnej pasji. W naszym salonie samochód znajdzie się w najlepszych, fachowych rękach. Dzięki doświadczeniu i wiedzy nasz zespół specjalistów pomoże Ci odkryć piękno samochodu.

Zapraszamy również do naszego sklepu gdzie będą mieli Państwo możliwość zaopatrzenia się w najwyższej jakości kosmetyki samochodowe.

Dla wszystkich odwiedzających nasze Studio podczas Dni Otwartych przygotowaliśmy specjalną promocję. Każdy z odwiedzających na hasło "czecho.pl" otrzyma rabat w wysokości 10% na wszystkie usługi wykonywane przez naszych specjalistów oraz produkty dostępne w naszym Studio.

-------

Carnauba Auto Detailing - oddział Bielsko-Biała:

43-300 Bielsko-Biała
ul. Prusa 10
tel. 795-493-660
www.carnauba.pl class=dodaj target=_blank>www.carnauba.pl

Zadbaj o swój samochód!