Wiadomości

  • 4 listopada 2010
  • wyświetleń: 1542

Pomoc dla poszkodowanych w powodzi

Jak informuje Górnośląska Agencja Przekształceń Przedsiębiorstw S.A., w listopadzie poszkodowani podczas powodzi przedsiębiorcy będą mogli skorzystać z programu pomocowego.

Fundusz Pożyczkowy Górnośląskiej Agencji Przekształceń Przedsiębiorstw S.A. został wybrany przez Ministra Gospodarki do udzielania pożyczek dla przedsiębiorców z województwa śląskiego, przeznaczonych na usuwanie szkód w rzeczowych lub obrotowych aktywach trwałych.

Kwota nieoprocentowanej pożyczki może wynieść do 50.000 złotych. Umorzona zostanie w całości lub do 75%, a okres ewentualnej części do spłaty potrwa do trzech lat. Karencja wynosi 9 miesięcy, natomiast okres rozliczenia pół roku (w wyjątkowych przypadkach 9 miesięcy).

Warunkiem skorzystania z pomocy jest przeznaczenie jej na usuwanie szkód w rzeczowych aktywach trwałych lub obrotowych. Szczegółowe informacje dotyczące programu znajdują sie na stronie http://www.gapp.pl.

aka / czecho.pl, źródło: UM Czechowice-Dziedzice, http://www.um.czechowice-dziedzice.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.