Praca Czechowice-Dziedzice Praca Czechowice-Dziedzice

czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 9 listopada 2010
  • wyświetleń: 2433

Ostatnia sesja radnych

We wtorek, 9 listopada, radni z Czechowic-Dziedzic po raz ostatni w tej kadencji zasiądą na swoich miejscach przy stole prezydialnym w sali obrad Urzędu Miejskiego i będą mogli zagłosować na roboczej sesji Rady Miejskiej.

Ostatnia sesja radnych


Zakończenie kadencji rad gminy (powiatów, sejmików wojewódzkich) oraz burmistrzów (wójtów i prezydentów) nastąpi 12 listopada (zgodnie z kalendarzem wyborczym datę wyborów wyznacza się na dzień wolny od pracy, przypadający w ciągu 60 dni po upływie kadencji rad).

We wtorek radni po uchwaleniu (bądź odrzuceniu) kilku uchwał podsumują swoją czteroletnią pracę. Szefowie komisje stałych odczytają sprawozdania dotyczące pracy obecnej kadencji, a przewodniczący komisji rewizyjnej podsumuje wnioski pokontrolne z lat 2007-2010.

Radni będę mogli spotkać się jeszcze raz w Dworku Stara Cynkownia, w piątek 12 listopada, na uroczystym podsumowaniu swojej czteroletniej pracy.

SK/Czecho

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.