czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 8 listopada 2010
  • wyświetleń: 1424

Dopalacze: szkolenie w ratuszu

W poniedziałek, 8 listopada w Urzędzie Miejskim w Czechowicach-Dziedzicach odbędzie się szkolenie pt. „Dopalacze, substancje psychoaktywne i doping – moda XXI wieku”.

Szkolenie poprowadzi Dariusz Pietrek – pedagog, specjalista od zagadnień związanych z działalnością sekt, uzależnień i technik wpływu społecznego. Początek szkolenia zaplanowano na godzinę 12.30.

Dwa tygodnie później, 22 listopada od godziny 9.00 w budynku Świetlicy „Zatoka” przy ul. Słowackiego 34a zapraszamy na warsztaty szkoleniowe pt. „Zdrowe myślenie – spokojne emocje”. Warsztaty te poprowadzi Elżbieta Respondek - psycholog kliniczny. Uzyskana wiedza pedagogiczna podczas warsztatów daje narzędzie do świadczenia wsparcia podopiecznym, do identyfikowania niezdrowych mechanizmów psychologicznych i wskazania dojrzałych sposobów radzenia sobie. Dodatkową korzyścią stosowania wskazanych metod jest poprawa komunikacji interpersonalnej oraz zadowolenia z życia.

2 grudnia odbędzie się szkolenie „Instrumenty prawne istotne w pracy nauczyciela - nauczyciel funkcjonariuszem publicznym". Przeciwdziałanie narkomani (dopalacze). Poprowadzi je Ireneusz Brachaczek - specjalista w dziedzinie profilaktyki i prewencji kryminalnej od godziny 12 w Sali 305 Urzędu Miejskiego w Czechowicach-Dziedzicach. Serdecznie zapraszamy.

aka / czecho.pl, źródło: UM Czechowice-Dziedzice, www.um.czechowice-dziedzice.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.