czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 8 listopada 2010
  • wyświetleń: 9712

Wypadek na DK-1, sprawca uciekł

Dwie osoby trafiły do szpitala, po tym jak w poniedziałek na drodze krajowej nr 1 zderzyły się trzy pojazdy, w tym cysterna przewożąca cement.

Do zdarzenia doszło około godziny 4.00 rano na wysokości Czechowic-Dziedzic na pasie ruchu w kierunku Bielska-Białej. W okolicy skrzyżowania z ulicą Świerkowicką kierowca bmw w czasie zmiany pasa ruchu nie zachował ostrożności i zderzył się z mercedesem, a następnie na te pojazdy najechała cysterna przewożąca 27 ton cementu. Wjechała ona do rowu i przewróciła się na bok.

Do szpitala trafiły dwie osoby. Jeden z nich to 29-letni kierowca mercedesa, który doznał złamania nogi, drugi - 44-letni kierowca cysterny - odniósł ogólne obrażenia ciała.

Jak informuje policja, kierowca bmw oraz pasażerowie tego pojazdu nie udzieli rannym pomocy i uciekli z miejsca zdarzenia. Trwają ich poszukiwania.

Świadkowie wypadku oraz osoby mogące udzielić informacji o jego sprawcy, proszone są o kontakt z Komendą Miejską Policji w Bielsku-Białej przy ulicy Rychlińskiego 17 (nr tel. 33 8121255, nr alarmowe 997, 112).

W miejscu, gdzie doszło do zdarzenia kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami w ruchu.

aka / czecho.pl, źródło: KMP Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.