czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Wiadomości

  • 3 grudnia 2010
  • wyświetleń: 8252

Zapraszamy do Pustelnika

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Restauracja Pustelnik" podaj

Artykuł sponsorowany:

Restauracja Pustelnik zaprasza wszystkich na zbliżające się wydarzenia i imprezy. Już wkrótce w Wiśle Małej odbędą się wyjątkowe andrzejki, następnie Restauracja zaprosi dzieci i rodziców na spotkanie ze Świętym Mikołajem, a 31 grudnia na wystrzałową zabawę sylwestrową. W międzyczasie odbywać będą się dancingi przy najlepszej muzyce.

Zapraszamy do Pustelnika
Restauracja Pustelnik


Zapraszamy do Pustelnika
Restauracja Pustelnik


Święty Mikołaj u Pustelnika

5 grudnia w Restauracji Pustelnik będzie można spotkać Świętego Mikołaja. Gość pojawi się w Wiśle Małej o godzinie 18.00.

Z tej okazji Restauracja przygotowała dla najmłodszych i ich opiekunów całą gamę atrakcji. Nie zabraknie dobrej zabawy z iluzjonistą Donem Carlosem i muzyki na żywo gitarzystów z zespołu "Dzień Dobry". Bilety są w cenie 10 złotych od osoby. Prosimy o wcześniejszą rezerwacją.


Pustelnik zaprasza na Sylwestra!

Hotel i Restauracja Pustelnik zapraszają 31 grudnia na absolutnie wyjątkową zabawę sylwestrową i wspólne powitanie Nowego Roku 2011.

Sylwester w Wiśle Małej to najlepsza muzyka. Do tańca i zabawy będzie grał zespół Ten. Bogate i wyśmienite menu zostanie przygotowane w formie szwedzkiego stołu, a o północy zaplanowany wystrzałowy pokaz sztucznych ogni.

Zaproszenia na Sylwestra w Pustelniku są w cenie 300 złotych od pary. Rezerwacje przyjmowane są telefonicznie lub w lokalu.


Dancingi w piątki i sobotę

Od 12 listopada w każdy piątek i sobotę Restauracja Pustelnik zaprasza na imprezy z dobrą muzyką.

To kolejne punkty cyklu dancingów w Wiśle Małej, które rozpoczynać będą się o godzinie 20.00. Powiedz swoim rodzicom o imprezie! Wstęp wolny! Rezerwacja stolików pod numerem 32 4483845.

Pustelnik - Restauracja, Hotel

43-243 Wisła Mała
ul. Pawia 10

tel. 32 4483845Pustelnik - Restauracja, Hotel

43-243 Wisła Mała
ul. Pawia 10

tel. 32 4483845

Restauracja Pustelnik

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Restauracja Pustelnik" podaj