czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 12 listopada 2010
  • wyświetleń: 1128

Zwycięstwo samorządowców

Reprezentacja Samorządu Czechowic-Dziedzic w dniu 6 listopada br. z kompletem zwycięstw wygrała V edycję Samorządowych Mistrzostw w Piłce Siatkowej o Puchar Wójta Gminy Goczałkowice-Zdrój.

W zawodach wzięły udział cztery drużyny: Starostwo Powiatowe Pszczyna, Urząd Miasta Pszczyna, Urząd Miasta Czechowice-Dziedzice oraz gospodarz turnieju Goczałkowice-Zdrój. Walka była wyrównana, a wiele pojedynków kończyło się tie breakem. Czechowiczanie wbrew pozorom nie mieli łatwej przeprawy.

Najwięcej emocji dostarczył pierwszy mecz, który zdecydował o kolejności na podium. Po przegranej 1 partii z Urzędem Miasta Pszczyna, Czechowiczanie wzięli się do gry i nie bez trudu udało się im wygrać całe spotkanie 2:1.

Kolejny mecz ze Starostwem Powiatowym w Pszczynie również rozpoczął się od porażki w 1 secie, ale po kolejnej mobilizacji udało się im przeciągnąć szalę zwycięstwa na swoją stronę i ponownie wygrali 2:1.

W ostatnim meczu turnieju spotkali się z gospodarzem imprezy łatwo pokonując ich 2:0. Tym samym bez porażki w turnieju obronili tytuł wywalczony przed rokiem. Na zakończenie turnieju wręczono puchary. W imieniu drużyny Urzędu Miasta Czechowice-Dziedzice, puchar z rąk dyrektora GOSiR, odebrał kapitan Pan Krzysztof Szczypka.

aka / czecho.pl, źródło: UM Czechowice-Dziedzice, www.um.czechowice-dziedzice.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.