czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 17 listopada 2010
  • wyświetleń: 2058

Czechowicki Urząd Celny wyróżniony

Decyzją Departamentu Służby Cywilnej Kancelarii Prezesa Rady Ministrów Oddział Celny w Czechowicach-Dziedzicach jako jedyny oddział celny wewnętrzny został zakwalifikowany do udziału w projekcie „Klient w centrum uwagi administracji”.

Celem projektu będzie obok wzrostu poziomu satysfakcji klientów urzędu, rozwój systemów zarządzania organizacją, podniesienie poziomu wiedzy oraz świadomości kierownictwa i pracowników administracji. Osiągnięcie tych celów przyczyni się do podniesienia jakości usług publicznych oraz wizerunku administracji rządowej.

W projekcie upowszechnione będą nowoczesne, promowane w krajach Unii Europejskiej narzędzia zarządzania satysfakcją klienta.

Do przedsięwzięcia zakwalifikowanych zostało 100 różnych urzędów z całego kraju. Realizacja projektu następować będzie w 2011r. Jego efekty poznamy na początku 2012 roku.

aka / czecho.pl, źródło: UM Czechowice-Dziedzice, www.um.czechowice-dziedzice.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.