Wiadomości

  • 17 listopada 2010
  • wyświetleń: 2433

Młodzi i zdolni stypendyści

Znamy już listę młodych, uzdolnionych mieszkańców czechowickiej gminy, którzy przez cały przyszły rok otrzymywać będą z miejskiej kasy stypendia.

To swoiste nagrody finansowe za szczególne osiągnięcia w dziedzinie kultury, sportu i edukacji, za promocją miasta i regionu. Ma to być również motywacja i pomoc w osiąganiu dalszych sukcesów. W sumie radni minionej już kadencji w ten sposób nagrodzili wysiłek i pracę 17 osób. Stypendia wypłacona są raz w miesiącu przez cały rok.

W dziedzinie kultury i sztuki stypendium otrzymywać będzie Daniel Strządała w wysokości 150 zł oraz Paweł Brożek w wysokości 100 zł. W dziedzinie kultury fizycznej przyznano stypendium 11 osobom. Jakub Hałas i Bartosz Jonkisz będą otrzymywać po 300 zł miesięcznie; Marcin Durkalec, Łukasz Goryl i Marcin Londzin po 200 zł, a Karolinie Banach przyznano 150 zł. Pozostałym, czyli: Karolinie Hałas, Marcelemu Marszałkowi, Jakubowi Rdzanek, Grzegorzowi Słabiak i Mirosławowi Sojka przyznano po 100zł.

Za osiągnięcia w dziedzinie oświaty i nauki nagrodzono 4 osoby. Każda z nich będzie otrzymywać po 150 zł – są to: Agnieszka Janicka, Sebastian Jodłowski, Marek Kaplita i Michał Londzin.

Sk / czecho.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.