Wiadomości

  • 24 listopada 2010
  • wyświetleń: 1729

Inicjatywa wolontariuszy z liceum

Od poniedziałki, 22 listopada, wolontariusze Szkolnego Koła PCK przy Liceum Ogólnokształcącym im. M. Skłodowskiej-Curie w Czechowicach-Dziedzicach zbierają żywność, słodycze i artykuły papiernicze w czechowickich sklepach. Wolontariusze proszę mieszkańców Czechowic-Dziedzic o wsparcie i wielkie serce.

Zebrane dary zostaną przeznaczone na paczki oraz organizację zabawy mikołajkowej oraz Wigilii dla dzieci i osób dorosłych, z którymi w życiu los nie obszedł się łaskawie.

Wolontariuszy ze specjalnymi identyfikatorami będzie można spotkać od do 3 grudnia m.in. w sklepach: PSS Społem, Lewiatan, Carrefour oraz Dziedzic. Uczniowie z czechowickiego "gimpla" wraz ze swoją opiekunką szkolnego koła PCK Katarzyną Ożóg-Gilowską już od kilku lat organizują zabawy mikołajkowe oraz Wigilię w murach liceum. To przedsięwzięcia na dużą skalę, na które wiele osób czeka cały rok.

KP / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.