czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 26 listopada 2010
  • wyświetleń: 3478

Cztery pory roku: rozstrzygnięcie

Dzisiaj w galerii „Ex Libris” Miejskiej Biblioteki Publicznej przy ul. Węglowej 56 o godz. 11.00 odbędzie się podsumowanie I edycji Gminnego Konkursu Plastycznego „Cztery pory roku”.

Przez kilka lat konkurs plastyczny organizowany przez Powiatowe Ognisko Pracy Pozaszkolnej „Art” dotyczył „barw jesieni”. Młodzi artyści w swych pracach interpretowali przede wszystkim tę porę roku i jej symbolikę. W tym roku konkurs ma charakter gminny i dotyczył wszystkich pór roku. Młodzi mieszkańcy czechowickiej gminy nadesłali misternie wykonane, czytelne i piękne prace inspirowane wyobraźnią na temat zmieniających się pór roku. Nie zabrakło pejzaży, martwej natury, portretu czy abstrakcji. Konkurs objął patronatem burmistrz Czechowic-Dziedzic Marian Błachut.

Organizatorami konkursu są Powiatowe Ognisko Pracy Pozaszkolnej „Art.”, Miejski Dom Kultury oraz Miejska Biblioteka Publiczna w Czechowicach-Dziedzicach.

nan / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.