Praca Czechowice-Dziedzice Praca Czechowice-Dziedzice

czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 1 grudnia 2010
  • wyświetleń: 5110

Zatrzmany za znęcanie się

Policjanci z Czechowic-Dziedzic zatrzymali 46-letniego mężczyznę, podejrzanego o przemoc w rodzinie. Za przestępstwo to grozi mu 5 lat więzienia.

Zatrzmany za znęcanie się
Zatrzymany przez policjantów sprawca, fot. Policja


Mężczyzna został zatrzymany we wtorek, w trakcie interwencji domowej. Przed zatrzymaniem wszczął awanturę z domownikami i groził małżonce śmiercią. Badanie alkomatem wykazało, że miał we krwi przeszło 2 promile alkoholu. Przewieziono go do policyjnego aresztu. Wobec zatrzymanego toczy się aktualnie postępowanie o znęcanie nad rodziną.

Prokurator, na wniosek czechowickich policjantów, zastosował już wobec niego środki zapobiegawcze, m.in. dozór policyjny. Nakazał mu też opuścić mieszkanie i postępować zgodnie z przyjętymi normami społecznymi. Ponieważ podejrzany już po raz drugi naruszył prokuratorskie nakazy, policjanci wystąpią o zastosowanie wobec niego tymczasowego aresztu. O jego dalszym losie rozstrzygnie prokuratura i sąd.

aka / czecho.pl, źródło: KMP Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.