czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 8 grudnia 2010
  • wyświetleń: 1872

Przedsiębiorczość bez tajemnic

O praktycznej stronie prowadzeniu własnej firmy będą uczyć się w środę na specjalnych zajęciach gimnazjaliści ze wszystkich pięciu gimnazjów z terenu czechowickiej gminy.

Przedsięwzięcie " Moja kariera – przedsiębiorczości bez tajemnic" dla uczniów gimnazjów przygotowały: doradca metodyczny koordynator doskonalenia zawodowego nauczycieli powiatu bielskiego Henryka Podkańska z Zespołu Szkół "Silesia" z Czechowic-Dziedzic oraz Elżbieta Szczypka nauczyciel doradztwa zawodowego z Gimnazjum nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach. Tajemnice przedsiębiorczości przed gimnazjalistami odkryją czechowiccy przedsiębiorcy : Brunon Kieloch z firmy "Akces", Jarosław Grzybowski kapelmistrz "Big-Bandu" szef prywatnej szkoły gry na perkusji, Paweł Kapuśnik z firmy "Media Target" oraz Mira Olearczyk z Bielskiej Szkoły Tańca.

Pierwszy cykl zajęć rozpocznie się o godz. 11.30, kolejny o 13.00 w Miejskim Domu Kultury w Czechowicach-Dziedzicach.

- To pierwsze tego typu przedsięwzięcie, chcemy aby były to spotkania cykliczne. Dla młodzieży to bardzo cenne zajęcia, w innej, ciekawszej i bogatszej formule niż tradycyjna lekcja. Będą mogli wiele skorzystać – mówi Henryka Podkańska. Przedsiębiorcy, którzy są zainteresowani udziałem w tego typu spotkaniach z uczniami mogą bezpośrednio skontaktować się z organizatorami pod nr tel. 502-422-767.

KP / czecho.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.