czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 11 grudnia 2010
  • wyświetleń: 1902

Nabór na rachmistrzów spisowych

W całej Polsce trwa nabór kandydatów na rachmistrzów spisowych do przeprowadzenia Narodowego Spisu Powszechnego Ludności i Mieszkań 2011. Rekrutacja rachmistrzów w Czechowicach-Dziedzicach potrwa do 17 grudnia.

Rachmistrzem mogą zostać wyłącznie osoby, które mają ukończone 18 lat i posiadają co najmniej średnie wykształcenie. Powinny to być osoby zamieszkujące gminę, w której będą przeprowadzać wywiad, ewentualnie pracujące lub studiujące na jej terenie. Ważna jest bardzo dobra znajomość języka polskiego i obsługi komputera.

Kandydaci muszą mieć pełną zdolność do czynności prawnych oraz korzystać z pełni praw publicznych, nie mogą być karani za przestępstwo publiczne i skarbowe popełnione z winy umyślnej.

Muszą być również dyspozycyjne, sprawne fizyczne. Pożądana jest umiejętność łatwego nawiązywania kontaktów oraz sprawnego i skutecznego komunikowania się z respondentami, a także wzbudzania zaufania osób, z którymi będzie przeprowadzany wywiad.

Pisemne zgłoszenia kandydatów przyjmowane są w Urzędzie Miejskim.

aka / czecho.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.