
Wiadomości
- 13 stycznia 2011
- wyświetleń: 2360
Spotkanie w Urzędzie Skarbowym
Za nami:
Naczelnik Urzędu Skarbowego w Czechowicach-Dziedzicach zaprasza na spotkanie, którego tematem będzie przesyłanie deklaracji podatkowych drogą elektroniczną.
Spotkanie odbędzie się w sali konferencyjnej (II piętro) budynku Urzędu Skarbowego w Czechowicach-Dziedzicach przy ul. Nad Białką 1a w dniu 14 stycznia o godzinie 11.00.
Ze względu na ograniczenia lokalowe organizatorzy proszą o potwierdzenie przybycia na adres: us2408@sl.mofnet.gov.pl.
aka / czecho.pl, źródło: Urząd Skarbowy
Ze względu na ograniczenia lokalowe organizatorzy proszą o potwierdzenie przybycia na adres: us2408@sl.mofnet.gov.pl.
aka / czecho.pl, źródło: Urząd Skarbowy
ZOBACZ TAKŻE

UNIMOT inwestuje w swoją czechowicką spółkę. Przeprowadzi kompleksową modernizację

Gorący tematGórnicy z PG Silesia pikietowali w Katowicach. Odbyło się tam ważne spotkanie dot. kopalni

Oświadczenie w sprawie "fali hejtu i kłamstw, jakie ukazały się w internecie"

Gorący tematW PG Silesia ruszyły zwolnienia. Bumech S.A. podpisał umowę dzierżawy kopalni

Gorący tematJest wniosek o upadłość PG Silesia. Pracowników ma przejąć Bumech S.A.

Protest Konfederacji przeciwko KSeF przed urzędem skarbowym w Bielsku-Białej
Komentarze
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.


