Praca Czechowice-Dziedzice Praca Czechowice-Dziedzice

czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 29 grudnia 2010
  • wyświetleń: 11376

Ile zarabia burmistrz Czechowic?

Radni podczas ostatniej sesji Rady Miejskiej uchwalili wysokość zarobku burmistrza Czechowic-Dziedzic Mariana Błachuta. W porównaniu z poprzednią uchwałą, z lutego 2009 roku, dotyczącą wynagrodzenia dla szefa Czechowic-Dziedzic odbyło bez podwyżki.

Ile zarabia burmistrz Czechowic?
Marian Błachut, fot. Ryszard Żoczek / centrumfotograficzne.com


Wynagrodzenie zasadnicze burmistrza Błachuta wynosi 6000 zł, do tego dochodzi dodatek funkcyjny w wysokości 2000 zł. Kolejnym składnikiem pensji jest dodatek specjalny w wysokości 30 % łącznego wynagrodzenia zasadniczego i dodatku funkcyjnego – czyli 2400 zł. Doliczyć trzeba również dodatek za wieloletnią pracę zgodnie z kartą wysługi lat. Wynagrodzenie to jest w tej samej wysokości co uchwalone w 2009 roku.

Przypomnijmy, że na początku swojej pierwszej kadencji w 2006 roku radni uchwalili dla burmistrza Mariana Błachuta wynagrodzenie zasadnicze w wysokości 4600 zł, dodatek funkcyjny wyniósł 1800 zł, dodatek specjalny (30 % łącznego wynagrodzenia zasadniczego i dodatku funkcyjnego) - 1920 zł oraz dodatek za wieloletnią pracę.

Podane kwoty zarobku burmistrza mają wartość brutto.

nan / czecho.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.