czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 10 stycznia 2011
  • wyświetleń: 5925

17-latek zatrzymany za rozbój

Czechowiccy policjanci zatrzymali 17-latka podejrzanego o rozbój. Przestępstwa tego sprawca dokonał w czasie ucieczki z ośrodka szkolno-wychowawczego, gdzie przebywa od kilku miesięcy za swoje wcześniejsze czyny.

17-latek zatrzymany za rozbój
fot. Policja


W niedzielę nocy w Czechowicach-Dziedzicach, w klatce schodowej bloku przy ul. Traugutta, nastolatek zaatakował 22-letniego mężczyznę. Pobił go i skradł mu telefon komórkowy, kurtkę, bluzę oraz dowód osobisty i pieniądze w kwocie 1800 złotych.

Zaalarmowani o zdarzeniu policjanci zatrzymali napastnika. Badanie stanu jego trzeźwości dało wynik 2,5 promila alkoholu. W czasie sprawdzeń okazało się, że sprawca powinien aktualnie przebywać w ośrodku szkolno-wychowawczym, z którego uciekł przed kilkoma tygodniami. Trafił tam za swoje wcześniejsze czyny – rozboje i pobicia, których dopuścił jako nieletni. O jego dalszym losie zadecyduje prokurator.

aka / czecho.pl, źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.