czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 22 stycznia 2011
  • wyświetleń: 6335

Otwarcie Centrum Leczenia Nerwic

W piątek, 28 stycznia o godzinie 15.00 w Czechowicach-Dziedzicach przy ulicy Wąskiej 23 zostanie otwarte i poświęcone Centrum Leczenia Nerwic.

Na uroczystość zaproszeni są m.in. Starosta bielski Andrzej Płonka, Burmistrz Czechowic Marian Błachut, który dokona przecięcia wstęgi, Przewodniczący Rady Miasta Damian Żelazny, Wiceprzewodniczący Sejmiku Śląskiego Andrzej Kamiński.

Choć Centrum jest niepublicznym zakładem opieki zdrowotnej to jednak realizuje świadczenia refundowane przez NFZ. W ramach działalności Centrum uruchomiony będzie pierwszy w naszym mieście Oddział Dzienny leczenia zaburzeń psychicznych oraz Poradnię Zdrowia Psychicznego z kontraktem NFZ.

NZOZ „Centrum Leczenia Nerwic” będzie wyposażone w nowoczesną i unikalną w regionie infrastrukturą medyczną - Ośrodek wybudowany został z myślą o leczeniu zaburzeń. Leczenie będzie można podjąć bez skierowania, wystarczy być ubezpieczonym. Piotr Domaradzki, właściciel, zapewnia, że zapewniona będzie kompleksowa, sprawna i satysfakcjonująca opieka, nowoczesny sprzęt medyczny oraz świadczenia zdrowotne najwyższej jakości.

Pacjentom ma być zapewniony wysoki komfort leczenia w dwóch salach terapii grupowej, jest pomieszczenie do spożywania posiłków, obiekt posiada własne zaplecze rekreacyjne wokół obiektu oraz parking dla pacjentów.

- Dysponujemy wysoko specjalistyczną i doświadczoną kadrą posiadająca certyfikaty uznawane na arenie międzynarodowej. W trosce o wysoki poziom leczenia opracowaliśmy autorski program leczenia, każda grupa pacjentów jest leczona przez dwóch psychoterapeutów - tłumaczy Piotr Domaradzki.

aka / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.