czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 20 stycznia 2011
  • wyświetleń: 2234

Harcerze proszą o procent

Czechowiccy harcerze proszą, aby czechowiczanie 1% procent podatku przeznaczyli na ich działalność. I przekonują, że ich praca w gminie przynosi efekty.

Harcerze proszą o procent
Czechowicki hufiec ma pod opieką ponad 300 osób zrzeszonych w 23 jednostkach organizacyjnych, fot. Arch. ZHP Cz-Dz


Czechowicki hufiec jest stowarzyszeniem, które obecnie ma pod opieką ponad 300 osób zrzeszonych w 23 jednostkach organizacyjnych. – Będziemy wdzięczni za każdy procent przekazany na rzecz Hufca Związku Harcerstwa Polskiego im. Olgi i Andrzeja Małkowskich w Czechowicach-Dziedzicach – mówi rzecznik prasowy hufca Marek Majewski. I dodaje: – Wspieramy wychowanie dzieci, pomagamy im w rozwijaniu ich umiejętności i sprawności. Chcemy aby nasi podopieczni byli bardziej odpowiedzialni i samodzielni. Wykwalifikowani instruktorzy harcerscy pełnią swe funkcje społecznie. Często nasze działania wykraczają poza dzieci i młodzież harcerską, włączamy się w życie naszej gminy organizując akcje czy przedsięwzięcia charytatywne. Nie istnieje kwota "zbyt mała" do wpłacenia. Nawet symbolicznych kilka złotych wystarczy, by np. kupić artykuły papiernicze potrzebne na zbiórkę.

Aby wesprzeć harcerzy w zeznaniu podatkowym wystarczy wpisać numer: KRS 0000273051 z dopiskiem HUFIEC ZHP CZECHOWICE – DZIEDZICE oraz deklarowaną kwotę. Oprócz nazwy hufca można również dopisać w uwagach nazwę wybranej jednostki organizacyjnej działającej w jej strukturach.

SK / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.