czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 22 stycznia 2011
  • wyświetleń: 5757

Siostry Elżbietanki zapraszają

Od niedzieli 23 stycznia do czwartku 27 - w Zabrzegu, w Domu Sióstr Elżbietanek Cieszyńskich odbędą się rekolekcje ewangelizacyjne dla dziewcząt (od 15 roku życia). Prowadzić je będzie o. Remigiusz Langer (OFM) oraz Siostry Elżbietanki.

Siostry Elżbietanki zapraszają
Dom Sióstr w Zabrzegu jest miejscem, do którego może przyjechać każdy, poszukujący refleksji, modlitwy i ciszy. fot. SK


W ramach rekolekcji będzie m.in. czas na modlitwę, Eucharystię, sakrament pokuty, spotkanie z Ojcem Franciszkaninem, kręgi biblijne, świadectwa i spotkania tematyczne.

Zainteresowane osoby mogą się skontaktować z s. Izabelą lub s. Tarsycją pod nr tel. 338520969, 519516926 lub email – elzb.reko@franciszkanie.pl. Koszt za udział w rekolekcjach to 100 zł lub dowolna ofiara. Osoby niepełnoletnie muszą mieć pisemną zgodę rodziców.

Siostry proszą o zabranie ze sobą otwartego serce dla Boga i ludzi, Pisma Świętego, notatnika, długopisu, śpiwora, obuwia zmiennego i dużo dobrego humoru. W Domu Sióstr w Zabrzegu rekolekcje ewangelizacyjne prowadzone są od 6 lat.

SK / czecho.pl

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.