czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 21 czerwca 2004
  • wyświetleń: 961

Wycieczka Internautów

Reklama

www.czecho.pl/menu_boczne/galeria/2002/czecho_wycieczka1.php class=dodaj>więcej zdjęć

Dwie butelki wody mineralnej, jedna przebita dętka, cztery pary nóg (w tym trzy pary nie byle jakie) i jedna słuszna idea – tyle trzeba było, aby pierwsza wyprawa Internautów z portalu Czecho.pl doszła do skutku.

W niedzielę 19 czerwca punktualnie o 15:00 wyjechaliśmy spod fontanny na rynku i pojechaliśmy trasą: rynek - zapora w Zabrzegu – Chybie – Mazańcowice – Ligota – rynek. Łącznie przejechaliśmy 43 km. W wycieczce wzięły udział cztery osoby: Justyna, Iza, Julia i ja.

Pogoda była jak na zamówienie i chociaż frekwencja była niska wycieczka się udała. Trochę szkoda, że niektórzy Internauci, choć mają cięte języki, dostają pietra gdy trzeba sprawdzić „parę” w nogach. No, ale na pewno będą mieli jeszcze nie jedną ku temu okazję. Po zakończeniu wycieczki wszyscy uczestnicy uznali bowiem, że przejażdżkę trzeba będzie wkrótce powtórzyć.

MiK

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.