czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 30 stycznia 2011
  • wyświetleń: 4086

Pytania do benedyktyna z Tyńca

Wortal internetowy wspólnoty oazowej z parafii p. w. Jezusa Chrystusa Odkupiciela w Czechowicach-Dziedzicach prowadzi akcję "Zadaj pytanie, bądź współtwórcą książki".

Pytania do benedyktyna z Tyńca
Opactwo Benedyktynów w Tyńcu


Nurtuje cię jakieś pytanie na temat Boga, ale nie potrafisz znaleźć odpowiedzi? Nie potrafisz zrozumieć Jego działania? Ojciec Tomasz Maria Dąbek OSB, benedyktyn z Tyńca, autor takich książek jak "Jezus a kobiety" oraz "Niezrozumiałe fragmenty Biblii" odpowie na każde, nawet najbardziej absurdalne Twoje pytanie.

Wspólnie z ojcem Tomaszem można stworzyć jego najnowszą książkę, a czechowicka wspólnota oazowa zostanie wymieniona jako jeden z jej autorów.

Pytania można wysyłać na adres e-mail oazaodkupicielaczdz@gmail.com, a odpowiedzi na nie będą na bieżąco dodawane na stronę internetową www.oazaodkupiciela.czechowice.pl. Potem zostaną opublikowane w książce.

ups / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.