czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 4 lutego 2011
  • wyświetleń: 3839

Wpadka narkotykowych dilerów

Policjanci z referatu antynarkotykowego wspólnie z funkcjonariuszami bielskiego oddziału prewencji zatrzymali dwóch czechowiczan, podejrzanych o handel narkotykami. Przejęto kilkaset działek różnych środków odurzających oraz sprzęt służący do ich dystrybucji.

Wpadka narkotykowych dilerów
fot. Policja


Obaj zatrzymani mają po 26 lat. Pierwszy z nich został zatrzymany w czasie zaplanowanej przez policjantów oddziału prewencji, kontroli drogowej w Czechowicach-Dziedzicach przy ul. Legionów. W jego citroenie stróże prawa odnaleźli ponad 200 działek amfetaminy. Szybko ustalono, że narkotyki te zakupił od swojego rówieśnika. W czasie przeszukania mieszkania drugiego ze sprawców, policjanci odnaleźli prawie pół grama kokainy.

Jak ustalono, członkowie grupy od kilku miesięcy zajmowali się handlem narkotykami. Klientami, w większości przypadków, byli znajomi podejrzanych. Za handel narkotykami grozi im teraz do 10 lat więzienia. Sprawa rokuje dalszy rozwój, a policjanci planują kolejne zatrzymania osób powiązanych z dilerami.

aka / czecho.pl, źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.