czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 6 lutego 2011
  • wyświetleń: 1591

Zasłużeni rolnicy w Starostwie

W Starostwie Powiatowym w Bielsku–Białej miało miejsce spotkanie Rady Powiatowej Śląskiej Izby Rolniczej powiatu bielskiego. Wykład na temat "VAT w rolnictwie" wygłosił Prezes Śląskiej Izby Rolniczej Roman Włodarz.

Całość spotkania prowadził Przewodniczący Powiatowej Rady ŚIR Stanisław Wojciech, głos zabrał również Wicestarosta Bielski Grzegorz Szetyński, który zadeklarował pomoc dla inicjatyw podejmowanych przez rolników z powiatu bielskiego, a także pomoc organizacyjną dla Izby Rolniczej.

Miłym akcentem było wręczenie odznak "Zasłużony dla rolnictwa" nadanych przez Ministra Rolnictwa dla wyróżniających się rolników z naszego powiatu. Wicestarosta Bielski i Prezes ŚIR wręczyli odznaczenia Januszowi Czesławowi z Ligoty, Adamowi Górce z Porąbki, Bronisławowi Głowiakowi, Annie Sygut i Genowefie Kopeć z Międzyrzecza Dolnego, Franciszkowi Nyczowi ze Starej Wsi, Janowi Mędrzakowi i Elżbiecie Jakubiec z Buczkowic.

aka / czecho.pl, źródło: Powiat

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.