Wiadomości

  • 12 lutego 2011
  • wyświetleń: 2844

Radni będą kontrolować

W tym roku radni-kontrolerzy z Komisji Rewizyjnej Rady Miejskiej w Czechowicach-Dziedzicach skontrolują m.in: Ośrodek Pomocy Społecznej, Przedsiębiorstwo Komunikacji Miejskiej, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz Urząd Miejski.

W lutym oraz marcu radnych spodziewać powinni się pracownicy OPS-u, gdzie zostaną skontrolowane finanse i rozliczenia powodziowe oraz sprawy kadrowe (etaty). Następnie pod lupą znajdzie się Wydział Urbanistyki i Architektury Urzędu Miejskiego, gdzie skontrolowana będzie terminowości oraz przeprowadzona zostanie analiza pracy Gminnej Komisji Urbanistyczno-Architektonicznej. W kwietniu radni będą rozliczać gminne inwestycje za 2010 rok. Kolejna kontrola zaplanowana w lipcu ma odbyć się w PKM-ie, gdzie radni przyjrzą się finansom oraz sprawom kadrowym jednostki.

Ta sama kontrola, w sierpniu, dotyczyć ma Urzędu Miejskiego. We wrześniu na wizytę radnych powinien przygotować się dyrektor MOSiR-u. Będą tam sprawdzane umowy, remonty, etaty i finanse. W październiku skontrolowana ma być Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych i Zespól Konsultacyjny ds. organizacji pozarządowych. Na zakończenie roku, w listopadzie, radni przyjrzą się ulgom, umorzeniom i rozkładaniu na raty należnościom podatkowym za 2010 rok i I połowę 2011 r.

nan / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.