czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 11 lutego 2011
  • wyświetleń: 4842

Wyższe czynsze za mieszkania

Od tego miesiąca w Czechowicach-Dziedzicach wzrosły czynsze za lokale mieszkalne i socjalne.

Obecnie stawka podstawowa dla lokalu mieszkalnego dwuizbowego z samodzielną kuchnią, łazienką i WC (w jednym lub oddzielnych pomieszczeniach), wyposażonego w instalację wodno-kanalizacyjną, instalację gazową dla potrzeb przygotowania posiłku i ogrzewanie piecowe na paliwo stałe wzrosła o 19 groszy i wynosi 3,30 zł za metr kwadr. Wysokość tego czynszu może uleć podwyższeniu lub obniżeniu w zależności od różnych czynników (wśród czynników podwyższającym czynsz jest np. posiadanie CO, podzielnik ciepła; z kolei wśród czynników obniżających stawkę czynszu jest np. wspólna, kuchnia, łazienka lub jej brak w mieszkaniu).

Z kolei wysokość czynszu za lokale socjalne o niskim standardzie – wzrosła o 10 groszy i wynosi 0,60 zł za metr kwadr. (do tej pory 0, 50 zł). Za metr kwadratowy lokalu socjalnego o podwyższonym standardzie trzeba zapłacić 0,80 zł za metr kwadr. (do tej pory 0, 70 zł).

nan / czecho.pl

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.