czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 24 czerwca 2004
  • wyświetleń: 641

Weź udział w Mistrzostwach Śląska w Badmintonie

Reklama

W sobotę w goczałkowickiej hali odbędą się Mistrzostwa Śląska Seniorów i Juniorów Młodszych w Badmintonie o Puchar Wójta Gminy Goczałkowice.

Turniej dostępny jest dla wszystkich zawodników zrzeszonych i niezrzeszonych. Jako seniorów przyjmuje się rocznik 1987 i starszych. Juniorzy młodsi to rocznik 1988 i młodsi, zarówno dziewczęta jak i chłopcy. Uczestnicy niepełnoletni muszą posiadać pisemną zgodę rodziców lub prawnego opiekuna.

Zgłoszenia przyjmowane są do dnia 26 czerwca, do godz. 9.00. Sprawy organizacyjne można załatwic z panem J. Ociepa - tel 0693-839-603 i D. Pławeckim - tel. 0 604-941-366, email: plesbad@poczta.onet.pl

Ogranizatorem imprezy jest UKS “Plesbad ” Pszczyna wraz z GOKSiR w Goczałkowicach-Zdroju. Patronat nad imprezą objął portal pless.pl.

ups

Mistrzostwa Śląska Seniorów i Juniorów Młodszych w Badmintonie o Puchar Wójta Gminy Goczałkowice, 26 czerwiec, godz. 9.00 - Hala Sportowa w Goczałkowicach, ul. Powstańców Śląskich 3

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.