czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 18 lutego 2011
  • wyświetleń: 4609

Sprawca i ofiara pobicia w areszcie

Sprawca i ofiara pobicia w areszcie
fot. Policja


Nieczęsto zdarza się, aby policjanci zatrzymywali zarazem sprawcę, jak i ofiarę przestępstwa. Tak było w środę, gdy czechowiccy policjanci zatrzymali najpierw 52-letniego mieszkańca Jankowic, za pobicie drewnianą pałką 48-letniego adwersarza. Do aresztu trafili obaj mężczyźni – młodszy za pobicie. Starszy, który był ofiarą tego przestępstwa, okazał się osobą poszukiwaną kilkoma listami gończymi za liczne oszustwa i fałszerstwa.

Podłożem konfliktu, który rozegrał się na ul. Węglowej w Czechowicach-Dziedzicach była kobieta. Uciekła wspólnie z młodszym z mężczyzn i zamieszkała w wynajmowanym mieszkaniu. Jej były, 52-letni partner nie mógł się pogodzić ze stratą. Ustalił, gdzie oboje zamieszkują. Zaczaił się na rogu ulicy i zaatakował swojego adwersarza drewnianą pałką i dotkliwie go pobił. Pokrzywdzony doznał złamania nogi i licznych obrażeń głowy.

Zaalarmowani o zdarzeniu policjanci zatrzymali obu mężczyzn. Starszy z nich odpowie za pobicie, za które może trafić do więzienia na 5 lat. Jego ofiara – 48-latek, który ukrywał się przez ostatnie pięć lat przed organami ścigania i był poszukiwany aż sześcioma listami gończymi, ze szpitala trafił prosto do aresztu. Przed sądem odpowie wkrótce za liczne oszustwa i fałszerstwa, za które może spędzić w zakładzie karnym nawet 8 lat.

aka / czecho.pl, źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.