czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 22 lutego 2011
  • wyświetleń: 2291

Podnieś swoje kwalifikacje

Ośrodek Pomocy Społecznej w Bestwinie prosi o kontakt osoby bezrobotne, które chcą podnieść swoje kwalifikacje zawodowe.

Warunkiem jest udział w projekcie „Aktywizacja społeczna i zawodowa w Gminie Bestwina” w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

W ramach projektu w Bestwinie aktywizacją zawodową i społeczną objętych zostanie 11 osób - 7 kobiet i 4 mężczyzn, którzy nie pracują, są w wieku aktywności zawodowej, nie posiadają kwalifikacji zawodowych adekwatnych do potrzeb rynku pracy. W trakcie realizacji projektu organizowane będą m.in. szkolenia zawodowe, treningi komunikacji i umiejętności społecznych, pomoc w poszukiwaniu pracy z wykorzystaniem komputera, wsparcie psychologiczne i terapeutyczne, warsztaty rozwoju osobistego, kurs pierwszej pomocy przedmedycznej oraz szkolenia zawodowe. Szczegóły dotyczące udziału w projekcie można uzyskać pod nr tel. 32 2154637.

Program Operacyjny Kapitał Ludzki na lata 2007 – 2013 jest  największym w historii Unii
Europejskiej programem współfinansowanym z Europejskiego Funduszu Społecznego.

SK / czecho.pl

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.