czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 22 lutego 2011
  • 15 marca 2011
  • wyświetleń: 5833

Spotkania grupy Al-Anon

Za nami:

W każdą środę o godzinie 17.00 w Klubie Arka przy ul. Krasińskiego 17 w Bielskiu-Białej (wejście od ul. Modrzewskiego, budynek za Gimnazjum Katolickim) spotyka się grupa Al-Anon „Motyl”, a w każdy czwartek o godzinie 17.00 w BTT przy ul. Inwalidów 6 spotkania organizuje grupa Al-Anon „Niezależna”.

Al-Anon to wspólnota kobiet i mężczyzn, których życie ucierpiało na skutek kontaktu z osobą pijącą. Grupy Al-Anon istnieją w tym celu, aby rozwiązywać wspólne problemy poprzez dzielenie się swoim doświadczeniem, siłą i nadzieją. Członkowie Al-Anon wspierają się wzajemnie, koncentrując się na osobistym rozwoju, aby zmniejszyć działanie skutków alkoholizmu na swoje życie.

Organizatorzy spotkań są przekonani, że alkoholizm jest chorobą rodzinną i że zmiana nastawienia może wspomóc zdrowienie osoby pijącej. Główną zasadą spotkań jest całkowita dyskrecja. Prywatność i anonimowość członków grup jest pilnie chroniona.

W Polsce jest kilkaset takich grup - informacja o grupach i ich mityngach znajduje się na stronie www.al-anon.org.pl, nr telefonu dyżurnego Al-Anon w naszym regionie to 795-753-451. Można dzwonić od poniedziałku do piątku w godzinach 11.00-13.00 i 19.00-21.00.

sysia2 / klub czecho.pl

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.