czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 28 lutego 2011
  • wyświetleń: 6585

Ceny wody w Czechowicach

Radni na ostatniej sesji Rady Miejskiej w Czechowicach-Dziedzicach zatwierdzili taryfy dla zbiorowego zaopatrzenia w wodę na terenie czechowickiej gminy dla spółki akcyjnej "Aqua" z Bielska-Białej.

Ceny wody w Czechowicach


Wysokość cen wody nie zmieniono w porównaniu do cen uchwalonych 9 listopada ubiegłego roku. Podjęcie nowej uchwały było konieczne, bowiem wojewoda śląski z przyczyn formalnych stwierdził nieważność wcześniejszej uchwały. W związku z tym spółka "Aqua" złożyła wniosek o zatwierdzenie taryf na okres od 1 kwietnia do 31 marca 2012 roku.

I tak za metr sześcienny wody dla gospodarstw domowych ustalono stawkę 3,76 zł (z VAT 4,06 zł). Pozostali odbiorcy zapłacą 7, 09 zł (z VAT 7,66).

Dla porównania podajemy taryfy dla zbiorowego zaopatrzenia w wodę i odprowadzania ścieków na terenie gminy Czechowice-Dziedzice dla Rejonowego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji w Tychach Spółka Akcyjna. Dla gospodarstw domowych za metr sześc. dostarczonej wody cena wynosi 6, 27 zł ( z VAT 6,77). Pozostali odbiorcy również płacą tę stawkę. Cena za metr sześc. odprowadzonych ścieków RPWiK wynosi 4,96 ( z VAT 5,36).

nan / czecho.pl

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.