czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 12 marca 2011
  • 19 marca 2011
  • wyświetleń: 329130

Tragiczny wypadek na DK1 - c.d.

Wciąż trwają wyjaśnienia okoliczności tragicznego wypadku, do którego doszło w sobotę rano 12 marca na DK nr 1. Tuż po 5.00 rano zginęło trzech młodych mężczyzn (mieszkańców Czechowic-Dziedzic i Suwałk), a ranna kobieta mieszkanka Czechowic-Dziedzic została odwieziona do szpitala.

Reklama

Wypadek DK 1
fot. KMP Bielsko-Biała


Wypadek DK1
fot. KMP Bielsko-Biała


wypadek DK1
fot. KMP Bielsko-Biała


Policja apeluje do świadków tragicznego wypadku o informacje. Każdy kto przejeżdżał koło miejsca, cokolwiek widział proszony jest o natychmiastowy kontakt z oficerem dyżurnym policji w Bielsku-Białej pod nr tel. 33 812 12 55, 812 12 00 lub pod nr alarmowym 997 lub 112.

Jak na razie wiadomo jedynie, że kierowca volkswagena polo z nieustalonych przyczyn zjechał z jezdni do rowu i uderzył w drzewa.

Jak poinformował nas dzisiaj (środa) rzecznik prasowy bielskiej policji komisarz Elwira Jurasz kierowcą wypadku był jeden z tragicznie zmarłych mężczyzn. Prawdopodobnie był to mieszkaniec Suwałk.

mot, nan / czecho.pl

źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.