
Wiadomości
- 29 marca 2011
- 1 kwietnia 2011
- wyświetleń: 9907
Droga krzyżowa ulicami miasta
Za nami:
W piątek 1 kwietnia organizowana jest droga krzyżowa ulicami Czechowic-Dziedzic.
.jpg)
.jpg)
Wspólna modlitwa rozpocznie się Mszą św. dziękczynną za dar beatyfikacji Jana Pawła II. o godz. 18.30, którą odprawią księża czechowickiego dekanatu w kościele ojców jezuitów w Czechowicach-Dziedzicach. Po Mszy św. jej uczestnicy wyjdą na ulice Czechowic-Dziedzic skąd przejdą do pomnika Jana Pawła II przed kościołem NMP Królowej Polski.
Tematem modlitwy będzie cierpienie w życiu naszego papieża. Droga Krzyżowa zakończy się o godz. 21.37 modlitwą przy pomniku Jana Pawła II. W tym czasie w centrum miasta przejazd samochodami będzie ograniczony.
ZOBACZ TAKŻE

Gorący temat[FOTO] Czechowicka młodzież i jej zainteresowania

List czytelnikaBędzie zmiana obwodów szkolnych. Ma dotyczyć niewielkiego obszaru naszej gminy

Gorący tematCo dalej z Czechowicką Kartą Mieszkańca? Będzie zintegrowana z miejską aplikacją mobilną

[WIDEO] Młodzi druhowie z całej gminy biorą udział w wyzwaniu na rzecz Marty

Gorący tematW Czechowicach-Dziedzicach powstanie "LOWE". Będzie przeznaczony dla osób dorosłych

Komu podarować 1,5% swojego podatku? Na wsparcie czekają organizacje z naszej gminy
Komentarze
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.
