czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 13 czerwca 2018
  • wyświetleń: 2563

Dzień Dziecka z Free Chapter 1st South Poland

Za nami święto wszystkich naszych małych i dużych Dzieciaków. My kolejny rok mieliśmy ogromną przyjemność świętowania go wspólnie z członkami klubu motocyklistów "Free Chapter 1st South Poland", którzy zorganizowali nam wyprawę do Chorzowa.

Dzień Dziecka z Free Chapter 1st South Poland - 06.2018 · fot. OPS Czechowice-Dziedzice


Dzień rozpoczął się wizytą w Planetarium Śląskim, gdzie uczestniczyliśmy w seansie "Wiosenne niebo nad Śląskiem". Następnie pojechaliśmy do KFC, gdzie nakarmiono nas bardzo pysznymi smakołykami. Kolejna atrakcja za każdym razem przebija wszystkie inne - możliwość wspólnej przejażdżki na motorach, która dostarczyła nam wielkich emocji i wspomnień. Na koniec obdarowani zostaliśmy prezentami - wspólnymi: pięknym dywanem do jednej z sal w świetlicy, zestawami klocków Lego oraz indywidualnymi upominkami dla każdego dziecka.

Chcemy bardzo gorąco podziękować całemu klubowi "Free Charter 1st South Poland" za zaangażowanie w naszą działalność, wsparcie, poświęcony czas i ogromne serca! Obecnym na wyjeździe: Pani Marii, Pani Ewelinie, Panu Maćkowi, Panu Ryszardowi, Panu Jackowi oraz dwóm Panom Krzysztofom za ogromną otwartość, cierpliwość, serdeczność, szaloną jazdę i za to, że dzielicie się z nami swoją pasją i sposobem na życie! Prezenty są cudowne, ale czas spędzony wspólnie z Wami jest wartością najbardziej dla nas cenną, nieocenioną! Dziękujemy także Panu Tomkowi - kierownikowi restauracji KFC w Chorzowie oraz wszystkim pracownikom za serdeczne ugoszczenie naszej grupy.

Wszystkim naszym motocyklistom na cały sezon życzymy szerokiej drogi i wspaniałych wypraw motocyklowych!

OPS Czechowice-Dziedzice

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.