czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Wybory samorządowe 2018

Maryla Skwark

KW Stowarzyszenia Nowa Inicjatywa
Maryla Skwark

Kandydat do rady powiatu bielskiego

Okręg nr 2
Lista nr 19
Pozycja nr 5
wiek: 62 lata

zamieszkała w Czechowicach-Dziedzicachstan cywilny: mężatka, dwóch dorosłych synów i dwie wnuczki

doświadczenie zawodowe:
Jestem lekarzem pediatrą - specjalistą medycyny rodzinnej. Od wielu lat pracuję w NZOZ „Ubezpieczalnia” w Czechowicach-Dziedzicach. Pełnię funkcję wiceprezesa d.s. lecznictwa. Pełnię też dyżury w Szpitalu Pediatrycznym w Bielsku-Białej w nocnej i świątecznej opiece lekarskiej.

Praca w przychodni to codzienny bezpośredni kontakt z człowiekiem i jego problemami, duże doświadczenie zdobyte przez prawie 30 lat praktyki gwarantuje skuteczną działalność w ochronie interesów najsłabszych i potrzebujących.

W Radzie Powiatu zamierzam zająć się tematami, które są mi bliskie, tzn. problematyką służby zdrowia ze szczególnym uwzględnieniem poprawy warunków socjalnych i pomocy najuboższym.

Ważną dla mnie sprawą są problemy dzieci i młodzieży oraz osób starszych. Promuję zdrowy tryb życia i profilaktykę zdrowotną w myśl hasła „zdrowsi mieszkańcy - bogatsza gmina”.

Opiekuję się zdrowiem już trzech pokoleń mieszkańców naszego miasta i gminy. Znam ich potrzeby i problemy, dlatego chciałabym reprezentować naszych mieszkańców w Radzie Powiatu. Proszę o Państwa głos w najbliższych wyborach.