czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Wybory samorządowe 2018

Łukasz Siekliński

KWW - Bezpartyjni - Rodzina Prawo Wspólnota
Łukasz Siekliński

Kandydat do rady powiatu bielskiego

Okręg nr 2
Lista nr 18
Pozycja nr 4
Łukasz Siekliński
37 lat, żona Agnieszka, syn Dominik
mój nr telefonu 502 637 478

Jestem mieszkańcem Ligoty, ukończyłem studia w Akademii Techniczno-Humanistycznej w Bielsku-Białej, w której jestem również zatrudniony, a od 2014 roku pełniłem funkcję zastępcy głównego księgowego, natomiast od roku 2016 objąłem stanowisko Kanclerza. Obecnie jestem uczestnikiem programu Master of Business Administration prestiżowego programu dla menadżerów, przez wiele lat uczestniczyłem w realizacji wielu projektów europejskich.

Praca w ośrodku akademickim pozwoliła mi zdobyć doświadczenie min. w jaki sposób pozyskiwać środki na realizację programów poprawiających szeroko rozumianą jakość kształcenia, zarówno na poziomie przedszkoli, szkół podstawowych jak i ponadpodstawowych. Zdobyte doświadczenie w postępowaniu z osobą niepełnosprawną sprawia, że potrafię lepiej organizować swoje życie prywatne, pośrednio zawodowe jak i również społeczne. Aktywnie uczestniczę w różnego rodzaju akcjach społecznych.

W swoje działalności w radzie Powiatu, chciałbym przede wszystkim skupić się na: - pozyskiwaniu funduszy inwestycyjnych i udzielać wsparcia wszystkim mieszkańcom - tym najmłodszym, tym rozpoczynającym swoje dorosłe życie jak i tym z największym doświadczeniem życiowym.
- zdobywaniu środków zewnętrznych na budowę/modernizację dróg powiatowych
- wprowadzeniu elektronicznego systemu edukacji dzieci i młodzieży - „podręczniki na tablecie”
- zwiększeniu dopłat do opału dla osób starszych, samotnych i rodzin najbardziej potrzebujących
- zwiększeniu znaczenia regionu