czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Zdrowie

  • 26 września 2019
  • 2 października 2019
  • wyświetleń: 2411

Spotkanie Chrześcijańskiego Klubu Zdrowia w Piwnicy Muz

Za nami:

W środę (2 października) odbędzie się kolejne spotkanie Chrześcijańskiego Klubu Zdrowia w Czechowicach-Dziedzicach w Miejskim Domu Kultury w Piwnicy Muz. Spotkanie nosi tytuł "Uzdrawiająca moc miłości i zażyłości".

W świetle badań naukowych miłość i zażyłość leżą u podstaw tego, co decyduje o chorobie i zdrowiu, co sprowadza smutek i przynosi radość, co powoduje cierpienie i prowadzi do wyleczenia. Wszystko, co otwiera nas na świat, sprzyja zdrowiu i zdrowieniu, niezależnie od takich czynników jak zdrowa dieta, aktywność fizyczna, niepalenie i inne. Prelegentem podczas spotkania będzie Agata Radosh, specjalista ds. odżywiania, promotor zdrowia, pedagog, prezes Stowarzyszenia Promocji Zdrowego Stylu Życia - Sięgnij Po Zdrowie, autorka książki pt. "Sięgnij po zdrowie 1".

Oczywiście podczas spotkania odbędą się również warsztaty zdrowego gotowania połączone z degustacją, które również poprowadzi nasz gość specjalny Agata Radosh.

Serdecznie zapraszamy. WSTĘP WOLNY!

Kolejne spotkania w sezonie jesienno-zimowym 2019:
06.11.2019 - Otyłość problemem naszych czasów
04.12.2019 - Jak dbać o tarczycę?

Celem Chrześcijańskiego Klubu Zdrowia jest prozdrowotna edukacja społeczeństwa, pomoc w utrzymaniu zdrowia na jak najwyższym poziomie we wszystkich jego wymiarach: fizycznym, psychicznym, duchowym i społecznym, profilaktyka, budowanie relacji międzyludzkich, duchowe wsparcie, poprawa kondycji fizycznej i intelektualnej. Podczas spotkania odbędą się również mini warsztaty kulinarne, umożliwiające praktyczną naukę gotowania, a przede wszystkim pokazujące, że zdrowa kuchnia jest nie tylko zdrowa, ale również smaczna i szybka. Serdecznie zapraszamy wszystkie osoby, które chcą dowiedzieć się więcej na temat swojego organizmu i tego, w jaki sposób można usprawnić lub utrzymać jego funkcjonowanie na odpowiednim poziomie. Często wielu ludzi zastanawia się, dlaczego organizm ich zawodzi. Być może warto zastanowić się nad tym, czy to przypadkiem my nie zawodzimy swojego organizmu.

Chrześcijański klub zdrowia

aka / czecho.pl

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.