Reklama

Zdrowie

  • 27 lipca 2021
  • wyświetleń: 6775

W czechowickim punkcie będą szczepić Johnsonem. Trwają zapisy

Jak informuje Punkt Szczepień Powszechnych w gminie Czechowice-Dziedzice, prowadzi on zapisy na szczepienia jednodawkowym preparatem firmy Johnson&Johnson, które planowane są na sierpień.

szczepienie, szeczpionka, koronawirus
W czechowickim punkcie będą szczepić Johnsonem. Trwają zapisy · fot. mp / pless.pl


Ponadto w czechowickim Punkcie Szczepień Powszechnych nadal odbywa się rejestracja na szczepienie preparatem Pfizer dla wszystkich zainteresowanych, w tym dla osób małoletnich, które ukończyły 12 lat.

Punkt Szczepień Powszechnych mieszczący się w budynku NZOZ "Salus" przy ul. H. Sienkiewicza 6 jest wyposażony w cztery stanowiska do jednoczesnego szczepienia, dodatkowy namiot z miejscem na wypełnianie kwestionariusza wstępnego wywiadu osoby szczepionej (zaleca się przychodzenie z kwestionariuszem już wypełnionym) oraz specjalny pokój - poczekalnię dla osób pozostających pod obserwacją przez kwadrans po szczepieniu.

Rejestracja dla mieszkańców odbywa się przez urzędową infolinię: +48 667 772 637 (poniedziałek-piątek 8.00-14.00). Wszystkie osoby, które chcą się szczepić, a dotąd jeszcze tego nie zrobiły, zapraszamy do Punktu Szczepień Powszechnych w gminie Czechowice-Dziedzice.

mp / czecho.pl

źródło: www.czechowice-dziedzice.pl

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Koronawirus" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Koronawirus

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Koronawirus" podaj