Zdrowie

  • 15 września 2021
  • wyświetleń: 6209

Ostatnie miesiące zapisów do domu opieki medycznej DDOM!

Seniorze, skorzystaj z bezpłatnej rehabilitacji w Dziennym Domu Opieki Medycznej. Jeszcze tylko przez trzy miesiące prowadzona będzie rekrutacja do Pszczyńskiego Dziennego Domu Opieki Medycznej działającego na pierwszym piętrze Szpitala Powiatowego w Pszczynie.

Dzienny Dom Opieki Medycznej w Pszczynie dla seniorów 60+ · fot. Szpital Powiatowy w Pszczynie


DDOM to forma opieki nad seniorami powyżej 60. roku życia, którzy wymagają opieki lub rehabilitacji medycznej. Program dedykowany jest mieszkańcom powiatu pszczyńskiego, bieruńsko-lędzińskiego, gm. Czechowice-Dziedzice, m. Tychy, m. Bielsko-Biała i jest całkowicie bezpłatny. Rekrutacja prowadzona jest w sposób ciągły do 15 grudnia 2021 roku.

Uczestnicy DDOM-u od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.00 do 15.00 otrzymują opiekę wykwalifikowanej kadry medycznej, dostosowane do potrzeb zajęcia rehabilitacyjne, terapeutyczne oraz wyżywienie, a także towarzystwo i integrację w gronie seniorów. Czas trwania turnusu wynosi około 30 dni roboczych.

Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego warto jak najszybciej wypełnić i złożyć dokumenty rekrutacyjne. Pszczyński szpital wychodzi również z propozycją zorganizowania dowozu na zajęcia.

- W momencie zorganizowania się grupy 6-8 osobowej z jednej miejscowości zostanie uruchomiony transport pacjentów - rano do siedziby Pszczyńskiego Dziennego Domu Opieki Medycznej i z powrotem po zakończeniu zajęć do miejsca zamieszkania - mówi Janusz Kasza, dyrektor ds. ekonomicznych w szpitalu.

Zasady objęcia opieką oraz dokumenty rekrutacyjne można znaleźć na stronie internetowej Szpitala Powiatowego w Pszczynie: https://www.szpital.pszczyna.pl/

Osoba do kontaktu:
Jolanta Kasińska - Kierownik DDOM
tel. 32 214 83 00 wew. 216
e-mail: ddom@szpital.pszczyna.pl

ar / czecho.pl

źródło: Powiat pszczyński

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Szpital w Pszczynie, Szpital Joannitas" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Szpital w Pszczynie, Szpital Joannitas

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Szpital w Pszczynie, Szpital Joannitas" podaj