Zdrowie

  • 24 września 2021
  • 25 września 2021
  • wyświetleń: 6741

Można zapisywać się na szczepienie trzecią dawką w czechowickim PSP

Punkt Szczepień Powszechnych w Czechowicach- Dziedzicach informuje, że od 24 września prowadzi zapisy na 3. dawkę "przypominającą".

Ruszył czechowicki Punkt Szczepień Powszechnych - 12.05.2021
Można zapisywać się na szczepienie trzecią dawką w czechowickim PSP · fot. UM Czechowice-Dziedzice


Możliwość przyjęcia dodatkowej szczepionki firmy Pfizer po 6 miesiącach od pełnego zaszczepienia mają wszystkie osoby powyżej 50 roku życia oraz pracownicy ochrony zdrowia mający bezpośredni kontakt z pacjentem. Dotyczy to osób, które przyjęły szczepionkę firmy Pfizer oraz pozostałych preparatów firm AstraZeneca, Moderna czy J&J.

Ponadto nadal wykonywane są podstawowe szczepienia dwudawkową szczepionką firmy Pfizer oraz jednodawkową szczepionką firmy J&J.

Rejestracja dla mieszkańców odbywa się przez urzędową infolinię: +48 667 772 637 (poniedziałek-piątek 8.00-14.00).

Punkt Szczepień Powszechnych mieszczący się w budynku NZOZ "Salus" przy ul. Sienkiewicza 6 jest wyposażony w cztery stanowiska do jednoczesnego szczepienia, dodatkowy namiot z miejscem na wypełnianie kwestionariusza wstępnego wywiadu osoby szczepionej (zaleca się przychodzenie z kwestionariuszem już wypełnionym) oraz specjalny pokój - poczekalnię dla osób pozostających pod obserwacją przez kwadrans po szczepieniu.

mp / czecho.pl

źródło: www.czechowice-dziedzice.pl

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Koronawirus" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Koronawirus

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Koronawirus" podaj