Zdrowie

  • 5 października 2021
  • wyświetleń: 6976

Ilu mieszkańców gminy jest w pełni zaszczepionych? Dane z 4 X

Według danych z poniedziałku, 4 października, 54,2% mieszkańców gminy Czechowice-Dziedzice jest w pełni zaszczepionych - podaje Ministerstwo Zdrowia. Przynajmniej jedną dawkę szczepionki przyjęło 55,5% mieszkańców gminy.

szczepienie, szczepionka, koronawirus
Ilu mieszkańców gminy jest w pełni zaszczepionych? Dane z 4 X · fot. pixabay.com


Według danych z poniedziałku, 4 września minimum pierwszą dawką zaszczepionych jest 25 256 (55,5%) mieszkańców gminy Czechowice-Dziedzice. W pełni zaszczepionych jest 24 691 osób (54,2%). Warto dodać, że liczba mieszkańców naszej gminy wynosi 45 490. Poniżej prezentujemy tabelę z wyszczególnieniem poziomu szczepień w poszczególnych grupach wiekowych.

Ilu mieszkańców gminy jest w pełni zaszczepionych? Dane z 4 X
Ilu mieszkańców gminy jest w pełni zaszczepionych? Dane z 4 X · fot. gov.pl


Gmina Czechowice-Dziedzice nadal ma szansę na tytuł "Gmina na medal" - obecnie zajmuje 223. miejsce w rankingu ogólnopolskim. Dzięki zdobyciu tytułu samorząd ma szanse na dodatkową subwencję do budżetu w kwocie 100 tysięcy złotych. Tytuł w konkursie zdobędzie pierwszych 500 gmin z całej Polski, w których poziom zaszczepienia osiągnie minimum 67%.

mp / czecho.pl

źródło: Ministerstwo Zdrowia

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Koronawirus" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Koronawirus

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Koronawirus" podaj